4 דברים שאסור להתעלם מהם כשבוחרים מערכת סליקת אשראי

אם אתם הבעלים של עסק קטן או מנהלי כספים בארגון גדול, אז כמובן שהדרישות והצרכים שלכם ממערכת הסליקה יהיו שונות. אבל יש כמה עקרונות שמומלץ לכל מי שמחפש מערכת להקפיד עליהם.

  1. שירות ואמינות. רוב הזמן סליקת אשראי פועלת ברקע הפעילות העסקית ואינה דורשת התערבות. אבל כשאתם כן זקוקים לסיוע, אתם רוצים לדעת שצוות מקצועי יהיה זמין לרשותכם, עם כל הידע והניסיון הנדרשים. צוות תמיכה כזה יכולה למנוע אובדן של עסקה במסדרונות הארוכים והמפותלים של עולם הסליקה, והוא גם יכול לחסוך לכם שעות של עבודה ותסכולים. בעסק קטן, כל עסקה היא חיונית. בעסק גדול, אתם יכולים לאבד גם עשרות עסקאות אם מערכת הסליקה לא זמינה עבורכם. רק חברות סליקה גדולות, שמשרתות אלפי לקוחות עסקיים ובעיקר חברות גדולות, יכולות להבטיח את הזמינות הזו לחברת פלאקארד, לדוגמא, יש את צוות התמיכה PeleTEAM המורכב ממקצועני תמיכה עם ידע נרחב בתחום הסליקה, ואשר מעניק ליווי צמוד עד הסליקה ולאחר מכן.

2. מערכת דוחות. חשוב לוודא שלמערכת הסליקה שלכם יש מערכת דוחות שמאפשרת לכם לדעת בכל רגע נתון אילו עסקאות שודרו, ומה מצבן. במקביל חשוב שמערכת הדוחות גם תאפשר לכם לבצע פעולות ישירות מתוך הדוחות, כגון ביטול עסקה, כך שכל תהליך הופך לקל ופשוט (על אף שמאחורי הקלעים מדובר על תהליך מורכב יחסית). לעומת זאת, כמנהלים אתם יודעים שאם אין לכם את הכלים המתאימים לניהול ושליטה, מהר מאוד כל פעולה מתחילה לגזול זמן יקר ובסוף הדבר מצטבר לעלות משמעותי

3. ממשק לתוכנות ניהול. עצה זו רלוונטית יותר לעסקים מבוססים המפעילים מערכת לתוכנות ניהול, כגון SAP או פרויריטרי, ועבורם היא חשובה ביותר. עסקים מפעילים מערכות ניהול כדי להשיג יעילות גבוהה בפעילות העסקית וכדי "להחליק" כל תהליך עסקי. ללא ממשק שכזה תהליכי מכירה ואספקה יכולים להאט, לעצור, והם אף פתוחים לטעויות אנוש. במקביל יכולת השליטה על כל הפעילות קטנה, והדברים נכונים במיוחד לצוות הכספים בארגון.

4. מסחר אלקטרוני. כבר הרבה שנים מדברים על כך שמסחר אלקטרוני הוא עתיד, ונראה שסוף סוף העתיד כבר ממש כאן. אין חברה שלא בוחנת כיום את אפיק המסחר האלקטרוני כפעילות ליבה לכל דבר. עכשיו, תאר לעצמך, שאחרי שהבאתם לקוחות לאתר, גרמתם להם לבחור מוצר, ולשלוף מספר כרטיס אשראי, בנקודה הקריטית ביותר הם מגיעים לנקודת סליקה שאינה נוחה להם? בלחיצת כפתור הם יצאו מהאתר וכבר לא יחזרו. לכן חשוב לוודא שמערכת הסליקה מספקת תוספים ורכיבי סליקה לאתרי אינטרנט ואפליקציות, כך שחווית הסליקה תהיה נוחה, חלקה, אמינה וכמובן בטוחה

5.התאמות אשראי. האם פתרון הסליקה שאתם מחפשים מאפשר רכישה של פתרון התאמות אשראי? פתרון התאמות אשראי, לעסקים הסולקים בהיקפים גדולים, מחזיר את עצמו במהירות מבחינת החזרים כספיים וחסכון בזמן. לכן אם יש פתרון כזה, חבל שלא לנצל אותו. הפתרון מבצע השוואה ברמה יומית בין הסליקה שבוצעה לבין התקבולים שנרשמים בחברות האשראי השונות. זיהוי מהיר של בעיות בתהליך מאפשר פתרון מהיר והצלה של כספים אבודים. 

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!