שירות חדש ב-PayPal: 'יש דרך חזרה'

פייפאל סליקההשירות החדש שמציעה -PayPal יאפשר ללקוחות להחזיר מוצר ללא תשלום עבור המשלוח חזרה. השירות יאפשר קבלת החזר כספי עבור עלות דמי משלוח להחזרת מוצרים; 59% מהצרכנים ברשת בישראל רואים במשלוח החזרות חינם כמרכיב חובה בעת קנייה באתרים בארץ.
 
קניתם מוצר באינטרנט והוא לא מתאים? יש דרך חזרה! שירות חדש של PayPal יאפשר קבלת החזר כספי עבור דמי משלוח להחזרות מוצרים שנרכשו בארץ או בחו"ל, זאת ללא קשר לסיבת החזרת המוצר. במסגרת השירות, צרכנים יוכלו לקבל החזר כספי בגובה של עד 120 שקלים למשלוח עבור דמי המשלוח חזרה לספק.
 
השירות, המושק בישראל לאור הצלחתו במדינות רבות ברחבי העולם, יאפשר למשלמים באמצעות הסליקה של PayPal ליהנות מחוויית קנייה נוחה ובטוחה יותר באתרים בארץ ובחו"ל. במדינות בהן השיקה PayPal שירות זה הוא הוכח כגורם המעודד רכישות אונליין, משום שהוא מספק לצרכן חווית שירות טובה ובטוחה יותר ללא חשש ממקרה בו המוצר אינו מתאים ועלויות ההחזרה גבוהות. על פי נתוני PayPal מיליוני משתמשים הצטרפו לשירות ברחבי העולם. כמו כן, לפי נתוני PayPal השירות הוכח כפופולארי במיוחד בקטגוריות האלקטרוניקה והאופנה, בהן נעשה השימוש הרב ביותר בשירות.
 
לפי מחקר שערכה PayPal בשנת 2014, באמצעות חברת המחקר Ipsos MORI ,59% מהקונים ברשת בישראל ציינו כי משלוח החזרות חינם הוא מרכיב חובה בעת קנייה באתרים בארץ, 55% ציינו כי משלוח החזרות חינם הוא מרכיב חובה בעת קניית מוצרים באתרים בחו"ל.
 
"אנו שמחים להעניק לקהל לקוחותינו חווית קניה בטוחה ומהנה יותר עם השקת השירות 'יש דרך חזרה' המאפשר להחזיר מוצרים למוכר במידת הצורך ו-PayPal תכסה את עלות דמי המשלוח חזרה" מסביר אפי דהן, מנהל אזור ישראל ואפריקה ב- PayPal. "עולם הרכישות האינטרנטיות הולך וגדל באופן תמידי ואתו מתפתחות גם הציפיות של הצרכנים בנוגע לחוויית הקנייה השלמה, הכוללות בן השאר את איכות המשלוח, אפשרויות ההחזרה והעלויות הכרוכות בכך. אנו תקווה שפתרונות כמו שירות 'יש דרך חזרה' שלנו יהפכו לנורמה החדשה בעולם הרכישות אונליין".
 
השירות בתוקף עד ה-31.12.2015, למשלמים באמצעות PayPal, וכולל החזר כספי של עד 120 שקלים למשלוח ומוגבל ל-4 משלוחים עד תום תקופת השירות. במידה ויאושר, ההחזר יתבצע לחשבון הקונה בתוך 10 ימים מיום הגשת הבקשה.

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!