שופרסל וכאל חתמו על הסכם להקמת מועדון 'שופרסל כאל'

כרטיסי אשראי שופרסל יונפקו על גבי כרטיס אשראי של כאל

חברת "שופרסל' וחברת כרטיסי האשראי 'כאל' הודיעו היום על חתימת הסכם להקמת מועדון משותף 'שופרסל-כאל'.במסגרת ההסכם כרטיסי אשראי שופרסל יונפקו על גבי פלטפורמת כרטיסי האשראי של כאל. השקת המועדון החדש צפויהבמהלך ינואר 2018.

בטקס חגיגי של חתימת ההסכם שהתקיים במעמד ישראל ברמן יו"ר דירקטוריון שופרסל, יובל גביש, יו"רדירקטוריון כאל, איציק אברכהן מנכ"ל שופרסל ,דורון ספיר מנכ"ל כאל, והנהלות שתי החברות אמר איציק אברכהן מנכ"ל שופרסל "שופרסל שמחה על יציאה לדרך משותפת עם חברת כאל, אשר תביא להמשך צמיחה של מועדון כרטיס אשראי שופרסל ושיפור ההטבות הניתנות ללקוחות החברה"
דורון ספיר מנכ"ל כאל "אנו שמחים כי שופרסל בחרה בכאל כשותף אסטרטגי להקמת מועדון שופרסל הנחשב למועדון מזון גדול ומוביל בישראל. המועדון במתכונתו החדשה יציע ללקוחות מגוון הטבות משמעותיות לצד חדשנות טכנולוגיתשיהפוך אותו לכדאי במיוחד. אני בטוח כי הניסיון העשיר של כאל בניהול מועדונים יחד עם המעטפת השיווקית – תפעוליתשאנו נותנים ובכפיפה עם צמיחת רשת שופרסל יניבו הצלחה לשני הצדדים".

כאל, חלוצת המועדונים החוץ בנקאים, הינה בעלת ניסיון עשיר בתפעול ושיווק מועדונים צרכניים על גבי כרטיס אשראי , כךשניסיון רב השנים בכאל יהווה לשופרסל יתרון משמעותי בתפעול ושיווק המועדון המשותף.

 

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!