עורכי הדין בישראל רוצים מועדון כרטיס אשראי חדש

לשכת עורכי הדין בישראל וישראכרט משיקות את מועדון החברים היוקרתי NEW MEMBERS – לשכת עו"ד. מועדון הצרכנות המחודש מיועד לעורכי דין, שופטים, מתמחים ובני/ות זוגם לקוחות כל הבנקים, המועדון החדש מחליף, עבור חברי לשכת עורכי הדין, את מועדון MEMBERS הקיים מזה חמש שנים.

המועדון מציע הופעות של אמנים מובילים, אשר ביניהם ארקדי דוכין, גידי גוב, ווקה פיפל, אייל גולן, עמיר בניון, תיסלם, מארינה מקסימיליאן ועוד רבים נוספים במחיר של 49 ₪ בלבד לכרטיס. כמו כן, מציע המועדון אפליקציית מסעדות ייחודית המאפשרת ליהנות מהטבה חסרת תקדים של 35% הנחה במאות מסעדות ובתי קפה נבחרים ברחבי הארץ כגון: קפה קפה, תרנגול הכחול, קפה גרג, קימל, 206 בשרים, רק בשר, הסינית האדומה ועוד.

כזכור, בשנת 2009 חתמו לשכת עורכי הדין ולשכת רואי חשבון הסכם להקמת מועדון צרכנות בשם ממברס. המועדון המשותף הוקם מתוך צורך והבנה כי ציבור גדול ואיכותי של עורכי דין ורואי חשבון יכול להוות גוף צרכני חזק שיפעל לטובת רווחתם. הלשכות החליטו לסיים את ההתקשרות עם החברה המפעילה את מועדון ממברס, כיוון שזו לא עמדה ביעדים המרכזיים שלשמם היא נבחרה לפעול. בעקבות זאת הושק היום מועדון החברים היוקרתי על ידי לשכת עורכי הדין וישראכרט.

שירות ייחודי למועדון החדש הוא אפליקציית AppLaw פותחה על ידי החברה הכלכלית של לשכת עורכי הדין. האפליקציה, מאפשרת לעורכי הדין לפתוח בטלפון החכם שלהם מסמכים חתומים (החלטות, פסקי דין ועוד), הנשלחים אליהם ממערכת נט המשפט, ולצפות בהם. עד היום, כדי לפתוח החלטות חתומות ולצפות בהן נזקקו עורכי הדין למחשב. מעתה יוכלו עורכי הדין לצפות בהחלטות ובמסמכים חתומים נוספים גם כשהם מחוץ למשרדם על ידי שימוש באפליקציית AppLaw. האפליקציה מאפשרת פתיחה של המסמכים החתומים אף למי שאינו בעל כרטיס גישה חכם למערכת נט המשפט.

עו"ד דורון ברזילי, ראש לשכת עורכי הדין, אמר היום: "הבטחתי קיימתי. מועדון החברים החדש שם לו למטרה לפעול לטובת ולרווחת חברי לשכת עורכי הדין בישראל ויעמיד תקציבי שיא על מנת להציע את ההטבות האטרקטיביות היום בישראל במגוון תחומים כגון: תחום התרבות, הצריכה, הנדל"ן והטבות ייחודיות מעולם המשפט".

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!