משקארד – כרטיס אשראי חדש למשקי הקיבוצים

כרטיס אשראי משקארדכ- 30,000 עמיתים הופכים לחברים בכרטיס האשראי החדש שהשיקה ישראכרט עם קבוצת משקי הקיבוצים. בהלך אסטרטגי משותף הושק מועדון צרכנות ראשון לחברי קיבוצים בשם המועדון יציע מעתה סל הטבות איכותי ומקיף יותר לחברי ותושבי הקיבוצים עם השקתו של כרטיס האשראי החדש, המהווה איחוד של מועדון משק הישן והותיק יחד עם מועדון החברים המוביל של חברת ישראכרט.

 חברי מועדון משקארד יוכלו ליהנות מהטבות והנחות בתחומים רבים כגון: דלק, מזון, טקסטיל, כלי בית, מופעי תרבות מסובסדים ועוד. זאת במגוון גדול של רשתות מובילות וביניהן מגה, מגה בעיר, you, ורדינון ונעמן. כולל הנחה של 26 אג' לליטר דלק בתחנות הדלק של דור אלון; והנחה של 10% בחנויות הנוחות של רשת "אלונית" ו-5% בסניפי "סופר אלונית" הממוקמים בסמוך לקיבוצים ולמושבים.

המועדון עשוי להגיע בתוך שנת הפעילות הראשונה לכ-50,000 עמיתים. לדברי היוזמים בקבוצת משקי הקיבוצים וישראכרט במהלך השנה השנייה לפעילותו בכוונתם להגיע ל- 70,000 עמיתים. עוד בכוונתם להשקיע בהרחבת סל ההטבות ולהתאימו לצרכים של חברי הקיבוצים כיום, למשל בתחום הרכב, הביטוח, החשמל, ומופעי תרבות בהנחות משמעותיות גם בקרבת הקיבוצים.

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!