מערכת BI ללקוחות ישראכרט

ישראכרט השיקה עבור לקוחותיה מהמגזר העסקי, מערכת דוחות לבתי עסק בסלולר. באמצעות ממשק אינטרנטי יסופק לבתי עסק מידע עסקי שישמש לצורך קבלתת ההחלטות, שיפור הרווחיות וסיוע לצמיחתו העסקית. חברת ה-BI איטרניטי אחראית על פיתוח הפרויקט, בשיתוף מיקרוסופט ויחידת המחשוב של ישראכרט.

מערכות BI משמשות כיום עסקים כדי לזהות מגמות ושינויים בפעילות העסקית, על בסיס נתונים המגיעים מאפיקים שונים בארגון – כגון נתוני תפעול, כספים, שיווק, לקוחות ועוד.

במסגרת מהפיכת השרות של ישראכרט לבתי העסק הנמנים עם לקוחותיה, השיקה חברת כרטיסי האשראי מערכת דוחות מתקדמת לבתי עסק באינטרנט ובסלולר ,מערכת הדוחות החליפה את חוברות ה Data Direct הידניים.

בעוד בדרך כלל היתרון של מערכות BI הוא שילוב של נתונים ממגוון אפיקים, לא ברור הייתרון שמספקת מערכת דוחות המגיעה רק מחברת אשראי אחת ומבוססים בעיקר על נתוני הסליקה. אך עדיין, אם מדובר בהצגה קלה לקריאה של נתוני הסליקה, יש כאן ייתרון משמעותי לבעלי עסקים.

הפרויקט הוקם בעבודה משותפת של חברת ה-BI איטרניטי , חברת מיקרוסופט ואגף טכנולוגיות של ישראכרט, במסגרתו עלתה לאוויר מערכת המאפשרת לבתי העסק הנמנים עם לקוחות ישראכרט, להכיר טוב יותר את לקוחותיהם באמצעות קבלת מידע עסקי קריטי בזמן אמת, אשר יהווה עבורם בסיס מרכזי בקבלת ההחלטות, ישפר את מאזניהם, ויסייע באופן משמעותי בהשגת ביצועים עסקיים טובים יותר והרחבת נתח השוק.

סיגל ברוך, ראש מחלקת פיתוח, ישרכארט :" המערכת, המבוססת כלי תשתית מיקרוסופט, ומאפשרת לראשונה לבתי עסק, לסכם ולתחקר את נתוני ההכנסות מכרטיסי האשראי ולקבל מידע יומי דינמי אודות עסקאות האשראי שעברו בבית העסק, בחלוקה לפי ענפים, סכומי כסף, סניפים ועוד. המידע מתקבל באופן היסטורי, תוך התייחסות למגמות, ברמה ויזואלית גבוהה וידידותית למשתמש. במערכת הושם דגש מרכזי במנגנוני אבטחת מידע על מנת לוודא שהמידע מאובטח וחסוי.

 

 

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!