מועצת ה- PCI מפרסמת קווים מנחים למסחר אלקטרוני

מועצת ה- PCI פרסמה קווים מנחים לתקן ה- PCI DSS המתמקדים בנושא המסחר האלקטרוני. הקווים המנחים הם תוצר של קבוצת עבודה מיוחדת לנושא. עסקים המוכרים מוצרים ושירותים באינטרנט יכולים להיעזר בקווים המנחים כמדריך לבחירה בטכנולוגיות מסחר אלקטרוני וספקי שירותים צד ג', שיסייעו בהגנה על נתוני האשראי של לקוחות ויתמכו במאמצים לעמוד בתקן ה- PCI DSS.

קבוצת העבודה המיוחדת (SIG) היא יוזמה מצד קהילה שמספקת הבהרות ושיפורים לתקן ה- PCI. ב- 2012, הארגונים החברים ב- PCI בחרו בנושא אבטחת המסחר האלקטרוני כתחום המפתח לטיפול באמצעות קבוצת העבודה המיוחדת. יותר מ-60 ארגונים בינלאומיים הכוללים בנקים, סוחרים, בוחני אבטחה וספקי טכנולוגיה, שתפו פעולה כדי לייצר קווים מנחים שייסעו לארגונים להבין טוב יותר את האחריות שלהם במסגרת תקן ה- PCI DSS.

"קחו את התקפת הזרקת SQL כדוגמא. זו אינה התקפה חדשה, ומשהו שאנו מכירים כבר שנים. עדיין זו ממשיכה להיות אחת מהשיטות הנפוצות שמסכנות אתרי מסחר אלקטרוני", אמר בוב רוסו, מנכ"ל מועצת ה- PCI. "ניתן לטפל בבעיה באמצעות נוהלי כתיבת קוד פשוטים, אבל סוחרים לרוב אינם יודעים היכן להתחיל. הקווים המנחים יסייעו להם להבין טוב יותר את האחריות שלהם, ומהן השאלות שהם צריכים לשאול את ספקי השירות. במקרה של הזרקות SQL, אחד הדברים שחשוב לבקש מספר שירות המסחר האלקטרוני הוא תיאור של הבקרים והשיטות שמופעלים כדי למנוע פרצות כאלה.

הקווים המנחים כוללים:

– סקירת מסחר אלקטרוני: מסבירה לסוחרים את המרכיבים השונים של מסחר אלקטרוני וקווי המתאר של תקן ה- PCI עבור כל רכיב.

– פרצות נפוצות בסביבות מסחר אלקטרוני: מסביר לסוחרים לגבי הפרצות הנמצאות ביישומי רשת כך שהם יכולים לשים דגש על אבטחת מידע כאשר הם בונים מוצרים או שירות חדש.

– המלצות: מספקים לסוחרים את דרכי העבודה הנכונות ביותר כדי לאבטח סביבת מסחר אלקטרוני, ומספק משאבים נוספים לצורך עמידה ב- PCI

מסמך הקווים המנחים אינו נועד להוסיף על התקן הנוכחי אלא רק ליישר קו בנושאים שונים. ההצגה המוקדמת של הדור הבא של התקן צפוי להתרחש בין ספטמבר לנובמבר השנה, ולהכנס לתוקף בינואר 2014.

את המסמך המלא ניתן למצוא באתר מועצת ה- PCI:

https://www.pcisecuritystandards.org/security_standards/documents.php

 

סליקה בטוחה | הכל אשראי

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!