מבצע אופנתי: 25% הנחה על קניות ב-ASOS ללקוחות ישראכרט

זו ההטבה העמוקה ביותר שניתנה אי פעם ללקוחות ישראלים באתר. מנכ"ל ישראכרט: "אנו גאים לשתף פעולה עם אחד
מקמעונאי האופנה הגדולים בעולם"

הטבה ייחודית ללקוחות קבוצת ישראכרט: במסגרת הסכם שיתוף פעולה עם אתר האופנה הגלובלי ASOS, משתמשי ישראכרט ייהנו מהנחה של 25% על קניותיהם באתר.

ההטבה המיוחדת תוענק בין 25 במאי ל-1 ביוני לצרכנים שישלמו עבור קניותיהם בכרטיסי האשראי הבינלאומיים של ישראכרט (לרבות אמריקן אקספרס).

על פי נתוני ישראכרט, ASOS זוכה לפופולריות גבוהה במיוחד בקרב קונים ישראליים: ב-2014 ביצעו מחזיקי כרטיסי אשראי של ישראכרט 75,000 עסקאות ב-ASOS; ב-2015 כבר צמח מספר זה ל-79,000 וב-2016 בוצעו 86,000 עסקאות על ידי לקוחות  ישראכרט ב-ASOS.

מסתבר ש-ASOS  אינו אטרקטיבי לנשים בלבד, ונתוני הקניות באתר מעידים שכ-36% מהקונים בו הם גברים. ב-2017 עמד מספר העסקאות הממוצע ללקוח באתר על 6.7. עסקה ממוצעת של לקוח ישראלי ב-ASOS מסתכמת ב-60 ליש"ט (כ-280 ₪.)

"אנו גאים לחתום על הסכם שיתוף פעולה עם ASOS, מקמעונאי האופנה הגדולים בעולם," אמר ד"ר רון וקסלר, מנכ"ל ישראכרט. "שיתוף הפעולה ממחיש את מעמדה המוביל של ישראכרט בתחום הסחר האלקטרוני בישראל, הצומח בקצב של עשרות אחוזים לשנה."

"קבוצת ישראכרט ממשיכה להשקיע בכינון קשרים בלעדיים עם מותגי הסחר האלקטרוני החשובים בעולם," אמרה מרב קליפר-פרץ, סמנכ"ל שיווק בקבוצת ישראכרט. "בנוסף לשיתוף הפעולה הבלעדי שחתמנו עם עלי אקספרס, אנו מציעים כעת ללקוחותינו את ההנחות העמוקות ביותר שהוענקו אי פעם לקונים ישראליים ב-ASOS. ההטבה החדשה מתווספת להטבות בלעדיות וייחודיות שאנו מציעים גם על מותגי ה'כחול-לבן' הטובים בישראל."

למימוש ההטבה יש להוריד את קוד ההטבה באתר או באפליקציה של ישראכרט. הרכישה באתר ASOS חייבת להתבצע באותו כרטיס שעבורו הורדה ההטבה (קוד חד פעמי). כל לקוח יוכל לממש את ההטבה פעם אחת בלבד, ללא כפל מבצעים. ההטבה תקפה למחיר המלא של המוצר בלבד.

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!