למה ארגונים בוחרים בסליקת אשראי של פלאקארד עבור מערכות SAP

שואלים את עצמכם מה פתרון הסליקה הטוב ביותר עבור ארגונים שעובדים עם SAP? אספנו כמה יתרונות של מערכת פלאקארד – שיש לה צוות פיתוח מעולה שמבין עסקים.

כל נתוני הסליקה בהישג יד

ארגונים גדולים, המתבססים על מערכות SAP, צריכים לפעול כיום מתוך הבנה מלאה של הפעילות בשטח מהמפעל או מרכז האספקה ועד לקופה הבודדת – להבין ביקושים, לזהות צווארי בקבוק  במכירות, ולקבל תובנות חשובות שיאפשרו להם יתרון תחרותי. לכן, נדרשת מערכת סליקה בעלת ממשק ישיר למערכות SAP, כאשר את הנתונים ניתן לאחר מכן לאחד עם נתוני התפעול, המכירות והפיננסים. הממשק הישיר גם מאפשר שליטה טובה על פעילות האשראי, וחוסך זמן יקר בניהול הפיננסי.

תמיכה, תמיכה, ותמיכה

תמיכה, כבר אמרנו? לא ניתן להגזים בחשיבות שיש לתמיכה בסליקה. כמו מערכות אחרות בארגון, פגיעה בסליקה מתרגמת ישירות לפגיעה בהכנסות. עם צוות התמיכה של פלאקארד, שזכה לשם PeleTEAM, ארגונים מקבלים תמיכה מקיפה ופתרון מהיר לכל בעיה שמתעוררת. את הניסיון של צוות התמיכה הזה לא תמצאו באף חברה אחרת.

מערכת התאמות אשראי

ארגונים מוצאים ערך מוסף גדול במערכת התאמות האשראי של פלאקארד. מערכת התאמות האשראי מבטיחה כי כל הכספים שמגיעים לחברה מתקבלים בסופו של דבר מחברת האשראי (כולל עמלות), ובמקביל היא חוסכת זמן עצום בעבודת התאמות האשראי הידנית של מחלקת החשבונות.

אבטחת מידע – הסירו את האחריות הזו מכתפי הארגון

הדבר האחרון שמנכ"ל של חברה רוצה לשמוע הוא שדלפו נתונים מהארגון – הדבר הופך לנזק מיידי של עשרות ומאות אלפי דולרים – החל מהצורך לתקן את המערכות הפגועות, דרך הצורך לעדכן את הלקוחות, לקחת סיוע משפטי, הפגיעה במוניטין החברה, והצורך לתגבר את מערך ההגנה. הסליקה של פלאקארד עומדת בתקן אבטחת המידע PCI Level I, כך שאתם יודעים שהארגון והלקוחות שלו מוגנים ברמה הגבוהה ביותר.

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!