ישראכרט משדרגת תוכנית הטבות למחזיקי כרטיס אשראי

ישראכרט משדרגת את תכנית ההטבות ללקוחותיה. חברת האשראי מוסיפה מגוון רחב של הטבות בתחום המסעדות עם הרשתות המובילות בישראל ומאפשרת ליותר לקוחות ליהנות מהטבות הפרימיום ע"י הורדת סכום הזכאות להטבות פרימיום מ- 2500 ₪ ל – 1500 ₪ לשימוש בכרטיס בחודש.

מרב קליפר פרץ, סמנכ"ל השיווק של ישראכרט, אמרה היום: " ישראכרט כחברה המובילה את שוק כרטיסי האשראי מבינה כי צרכי לקוחותיה מגוונים, שונים ומשתנים, יחד עם זאת השימוש בכרטיס האשראי הוא יום יומי על כן אנו מרחיבים את היצע ההטבות שלנו ללקוחות כך שיתאים לשימושים ולצרכים היומיים ויאפשר למרבית לקוחותינו ליהנות יום יום מהטבות אטרקטיביות שמתאימות לאורח החיים".

בתחום המסעדות ובתי הקפה תציע ישראכרט מידי חודש וכבר בתחילת פברואר שפע של הצעות אטרקטיביות. לרגל ההשקה יוצעו ההטבות הבאות: · ארוחת בוקר זוגית במחיר של ארוחת בוקר ליחיד ברשת קפה גרג -.במחיר של 62 ₪ במקום 109 ₪, · ברשת מוזס- ארוחה זוגית מלאה כולל תוספת ושתייה ב- 99 ₪ בלבד, ברשת פרנג'ליקו 1+1 על המנות המוקפצות בתפריט,  ברשת פרש קיטשן- 1+1 על כל הסלטים,  בפיצה עגבניה – 29 ₪ לפיצה משפחתית +בקבוק שתיה 1.5 ליטר (במקום 69 ₪., · ברשת לבורטוריו די פסטה – 1+1 על הפסטות ברשת, ועוד.

 

בתחום הילדים מרחיבה ישראכרט את ההיצע ללקוחות ונכנסת לשיתוף פעולה עם רשת פעלטון , משחקיות לילדים עד גילאי 9 בפריסה ארצית ותציע ללקוחותיה כרטיס כניסה שני מתנה ( 1+1)

 

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!