הנפקת כרטיס אשראי דרך האינטרנט – שירות חדש של כאל

hnonew1חברת Cal משיקה בימים אלו פלטפורמה דיגיטלית חדשנית באמצעותה יוכלו לקוחות חדשים וקיימים להזמין אונליין כרטיס אשראי באתר החברה או באפליקציה ולקבלו עם שליח תוך כ- 4 ימי עסקים.  בכך הופכת להיות כאל לחברה הראשונה בישראל אשר מציעה ללקוחות להנפיק כרטיסי אשראי דרך האינטרנט (שאינו במסגרת המועדונים)

השירות החדש מקל ומזרז את תהליך הזמנת והנפקת כרטיס אשראי, כך שתוך 5 שלבים פשוטים מקבל הלקוח הודעת אישור אונליין על הנפקת הכרטיס וסוג הכרטיס שאושר כולל מסגרת האשראי שעומדת לרשותו. מדובר בחלופה מהירה ועדכנית לתהליך ההנפקה הישן, שהצריך מילוי טפסים, שליחתם, המתנה לקליטתם במערכת עד להנפקת הכרטיס.
כחלק מהתהליך הלקוח מתאם את מועד הגעת השליח אליו ולא צריך לחכות שחברת השליחויות תיצור עמו קשר.

על מנת להגביר את האטרקטיביות של המהלך מתכוונים ב- Cal להציע בונוס ייחודיי למזמינים –קבלת כסף בחזרה. כך לדוגמא המזמינים כרטיס Cal365 יקבלו באופן אוטומטי החזר של 50 ₪ לכרטיס האשראי בקנייה ברשתות המועדון.

דורון ספיר, מנכ"ל Cal: "הצעד נעשה כחלק מאסטרטגית הפעילות של Cal המשפרת את חווית הלקוח תוך שימת דגש מיוחד על הפלטפורמות הדיגיטליות של החברה. אנו רואים בהנגשת האשראי באמצעות ערוצים דיגיטליים כמנוע צמיחה מרכזי של החברה שבאמצעותו יוכלו לקוחות חדשים להצטרף אלינו בקלות".

עוד מציינים ב- Cal כי השירות החדש הינו פועל יוצא של חזון החברה העוסק בהגשמת רצונות והצרכים של לקוחותיה בכל זמן ובכל מקום, כך שלקוח יכול בכל רגע נתון להזמין כרטיס אשראי, בנוסף מתחבר המהלך לערך הגמישות אותו העמידה החברה כאחד מהערכים המרכזיים שלאורם היא פועלת –לעשות מה שטוב בשביל לקוחותיה.

מחפש פתרון סליקה מוביל?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בישראל, עם למעלה מ- 500,000 משתמשים בעסקים בכל הגדלים.

צוות התמיכה PeleTEAM!