קבוצת FOX ולאומי קארד משיקות את כרטיס האשראי DREAMCARD VIP

קרדיט: יח"צ

כרטיס האשראי החדש מבוסס על מועדון ה- DREAM CARD של קבוצת FOX המונה למעלה מ-1.5 מיליון לקוחות;


הכרטיס יעניק ללקוחותיו הטבות מוגדלות:

יותר מותגים, יותר נקודות, יותר הטבות

קבוצתFOX  ולאומי קארד חשפו הבוקר את כרטיס האשראי החדש DREAMCARD VIP המבוסס על מועדון הלקוחות הנוכחי של קבוצת FOX (DREAM CARD) המונה למעלה מ-1.5 מיליון לקוחות.  מחזיקי הכרטיס החדש, שיושק רשמית בימים הקרובים, ייהנו מהטבות נוספות על אלה הניתנות במועדון הלקוחות כיום, וכן מהטבות ומבצעים המוענקים על ידי לאומי קארד לכלל מחזיקי כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים של החברה (כגון 1+1 במגוון אטרקציות, בתי קולנוע, מסעדות, מופעים ועוד).

להלן פירוט ההטבות מהן ייהנו מחזיקי הכרטיס החדש:

  • 11 מותגי מועדון: FOX, FOX HOME, AMERICAN EAGLE, MANGO, THE CHILDREN'S PLACE , LALINE, BILLABONG, AERIE , TERMINAL X

ובנוסף, חדש ובלעדי בכרטיס האשראי, גם המותגים: FOOT LOCKER ו- URBAN OUTFITTERS

  • 12% צבירת נקודות, בכל קנייה בכרטיס האשראי במותגי המועדון. ניתן לצבור ולממש נקודות בכל אחד ממותגי המועדון
  • הטבת יום הולדת – 30% הנחה, עד 1,000 ₪ למימוש בחודש יום ההולדת בכל אחד ממותגי המועדון (סה"כ 11 הטבות)
  • 200 ₪ מתנת הצטרפות
  • פטור מדמי כרטיס בשנה הראשונה

DREAM CARD VIP הינו כרטיס VISA בינלאומי ממותג זהב או פלטיניום, ניתן להשתמש בכרטיס בכל מקום בעולם ובארץ והוא מאפשר ללקוח מסגרת אשראי חוץ בנקאית.

קבוצת FOX, קמעונאית האופנה המובילה בארץ, עם כ– 640 חנויות בפריסה ארצית בעלת מותגי האופנהFOX :, FOX HOME, AMERICAN EAGLE, MANGO, FOOT LOCKER, NIKE, THE CHILDREN'S PLACE, LALINE, BILLABONG, YANGA, SACK'S, AERIE.

לאחרונה השיקה הקבוצה את TERMINAL X פלטפורמת הסחר האלקטרוני של הקבוצה שכוללת למעלה מ- 70 מותגים בינלאומיים וישראלים מובילים ביניהם גם מותגי הקבוצה. בנוסף קיבלה הקבוצה זיכיון למותגים URBAN OUTFITTERS , ANTHROPOLOGIE ו – FREE PEOPLE ופתחה את שתי החנויות הראשונות בארץ של המותג URBAN OUTFITTERS באשדוד ובירושלים.

בנוסף, לאחרונה רכשה הקבוצה 50% מרשת התינוקות והילדים שילב. מחזור המכירות של הקבוצה לשנת 2017 הסתכם ב-2.3 מיליארד ₪.

הראל ויזל, בעלים ומנכ"ל קבוצת FOX, אמר היום: "אני שמח ונרגש על שיתוף הפעולה האסטרטגי עם לאומי קארד להשקת כרטיס האשראי DREAM CARD VIP. המסמל את הדור הבא של מועדון הלקוחות שלנו. במועדון הקיים חברים 1.5 מיליון לקוחות מרוצים וכעת אנו משיקים עבורם את כרטיס האשראי החדש והמשודרג – DREAM CARD VIP, עם יותר מותגים, יותר נקודות ויותר הטבות. האסטרטגיה שלנו מתמקדת בראש ובראשונה בלקוחות ואנו נדאג כל הזמן לחדש, לגוון ולהעניק להם ערך מוסף בעולמות תוכן שונים וייחודים".

מנכ"ל לאומי קארד, רון פאינרו, הוסיף: "אני שמח מאוד שקבוצת FOX בחרה בלאומי קארד כשותפה אסטרטגית להשקת כרטיס האשראי החדש שלה. אני בטוח כי הידע והניסיון שכל אחת מהחברות מביאה לשולחן יאפשרו לנו להציע שירותים יוצאי דופן וערך אמיתי למיליוני ישראלים שבוחרים במותגי הקבוצה מדי יום. מעבר לכך, אני מאמין שזה מנוע צמיחה נוסף עבור לאומי קארד שיאפשר לנו להגדיל את בסיס הלקוחות שלנו בצורה משמעותית"

ההסכם בין קבוצת FOX ללאומי קארד מתייחס להקמה ותפעול של מועדון לקוחות משותף, הכולל, בין היתר, פעילות אשראי לרבות הנפקת כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים אשר יונפקו ויתופעלו על ידי לאומי קארד. במסגרת תנאי ההסכם נקבע שקבוצת FOX תקבל בשנת ההשקה תשלום חד פעמי של כ- 35 מיליון ₪ וכן סכום מינימלי מובטח של 10 מיליון ₪ נוספים בגין חלקה של החברה ברווחי המועדון בשנת הפעילות הראשונה. סוכם כי חלוקת ההוצאות וההכנסות תהיה משותפת במסגרתה התחייבה לאומי קארד לשלם לקבוצת FOX תשלומים מינימליים של 10 מיליון ₪ לשנה, החל משנה שניה ועד שנה חמישית (כולל) ובחמש השנים האחרונות בתופסת של 2 מיליון ₪ בכל שנה (קרי, 12 מיליון ₪ עד 20 מיליון ₪ בהתאמה). ההסכם האסטרטגי בין החברות נחתם לעשר שנים (עם אופציה להארכה).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *