טבעת אולימפית חדשה: ספורטאים באולימפיאדה ישלמו באמצעות טבעת

dsc_3090-640x0חברת ויזה חשפה פתרון סליקה לביש עוקף ססמא בעל רגישות קירבה בצורת טבעת המקשר ישירות לפרטי האשראי של העונד אותו. הטבעת, שעדיין בשלב האבטיפוס, תינתן לספורטאים נבחרים באולימפיאדת 2016 בריו דה ז'נרו בברזיל ובאמצעותה הם יוכלו לבצע סליקת אשראי ניידת מכל מקום.

בעודה מתבססת על טכנולוגית הטבעת של McLear and Co. NFC, בטבעת של ויזה נמצא שבב מאובטח עם אנטנת NFC. הטבעת מחוברת לרשת התשלום של ויזה ומקבלת אישור סליקה ישירות משם ובכך מדלגת של שלב מסירת פרטי האשראי של המשתמש. במילים אחרות, היא עובדת בדיוק כמו סליקה דרך הנייד רק בלי הפלאפון ובלי גלאי טביעת האצבע. הטבעת מותאמת במיוחד לשימוש יומיומי ולכן אין צורך להסיר אותה. אין צורך להחליף לה סוללות והיא עמידה בפני צלילה עד לעומק של 50 מטר.

בכדי לקדם את השירות הזה של ויזה, החברה חילקה סט של הטבעות האלה ל"צוות ויזה", קבוצה של כ-45 ספורטאים בעלי ספונסר שמשתתפים במשחקים האולימפיים בריו ש"מייצגים את הערכים של ויזה של קבלת השונה, שותפות, חברות, יכולת המצאה וחדשנות", כך לדברי החברה.

"המדינות המשתתפות במשחקים הולכות להציג את הטוב ביותר שלהם, וכך גם אנחנו", אומר כריס קורטין מנהל חדשנות ומיתוג בויזה. "האולימפיאדה הזו תהיה הזדמנות מצוינת עבור הצופים לראות את העתיד של טכנולוגיה התשלומים הניידים ולא רק את העתיד של הספורט".

ויזה, הספקית הרשמית של תשלומי אשראי של המשחקים בריו תספק כ-4000 מסופי תשלום ברחבי ריו על מנת להקל את תהליך התשלום לכל באי הארוע. "טבעת ויזה היא המצאה נהדרת שאני בטוחה שהספורטאים יהנו ממנה", כך השחיינת האמריקאית מיסי פרנקלין. "יהיה נהדר לספורטאים לענוד את הטבעת כי ם לא יהיו חייבים להסיר אותה במהלך אימונים ויוכלו להסתובב ברחבי העיר ללא ארנק או פלאפון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *